Vrty pro
tepelná čerpadla

Profesionální přístup

Náš tým tvoří zkušení profesionálové, kteří umí obsluhovat jedny z nejmodernějších vrtacích souprav a vyřídí za vás veškerá povolení k vaší maximální spokojenosti.

Příprava před započetím vrtů pro tepelná čerpadla

Než se přistoupí k samotným stavebním pracím, musí být připraveny veškeré podklady. O ty se samozřejmě postaráme za vás. Zpracujeme projektovou dokumentaci, obstaráme hydrogeologické posouzení, stavební povolení a materiály ke kolaudaci. Před zahájením stavebních prací provedeme také rekognoskaci terénu, při které určíme umístění vrtů pro tepelné čerpadlo. Tyto vrty vždy umisťujeme tak, abychom dosáhli nejvyššího tepelného výkonu.

Jak provádíme vrty pro tepelná čerpadla?

Vrty pro tepelné čerpadlo provádíme až do hloubky 250 m. Vystrojujeme je nejmodernější švýcarskou technologií geotermální Sondy (GVS). Po skončených pracích od nás obdržíte certifikát s uvedenou zárukou 10 let. Realizujeme také připojení geotermálních vrtů přes tzv. směšovač mimo objekt, abychom zamezili okapu kondenzátů v objektu. Vzhledem k tomu, že vrty pro tepelná čerpadla mají malý nárok na prostor, je lze realizovat u většiny objektů.

Hlavní výhody tepelných čerpadel

O výhodách tepelných čerpadel už bylo napsáno mnoho. Dvě nejdůležitější vám teď pro jistotu ještě jednou zopakujeme:

  • tepelná čerpadla mají stabilní výkon a vysoký topný faktor i při extrémně nízkých teplotách
  • spotřeba energií je o 30 % nižší než u tepelných čerpadel odebírajících teplo ze vzduchu

Využijte pasivního chlazení

Vrty pro tepelná čerpadla mají nízké provozní náklady. Dají se využít i pro levné chlazení domu v letním období. To pak dochází k pasivnímu chlazení, při kterém se využívá pouze vrt a nikoliv samotné tepelné čerpadlo.

Kontaktujte nás

MS Drilling s.r.o.

Pod Hůrkou 607, 339 01 Klatovy

 

Telefon
+420 728 157 516

E-mail
info@msdrilling.cz

 


07405715

DIČ
CZ07405715

Kontaktní formulář

4 + 7 =

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě